O nas

Witamy w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym Rmedica – miejscu, gdzie stawiamy na szeroko pojętą profilaktykę zdrowia oraz promocję zdrowego stylu życia stwarzając pacjentom okazję do zadbania o siebie na wielu płaszczyznach. Jesteśmy zgranym zespołem, który z największą starannością realizuje program „naturalnej drogi do zdrowia”.
Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami – dietetykami, trenerami rozwoju osobistego, trenerzy personalnymi, pedagogami, którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, ale także indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, by znaleźć najlepszą drogę do zdrowia. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy docieramy do przyczyn problemów zdrowotnych pacjentów stosując terapie naturalne zmierzające do uzdrowienia i zharmonizowania pracy całego organizmu.

Wykorzystujemy najnowsze badania naukowe i osiągnięcia technologiczne w celu powstrzymywania procesów degeneracji komórek i zachowaniu jak najdłużej adekwatnego wieku biologicznego. Opieramy się na wiedzy, która w indywidualnych przypadkach może przynieść najskuteczniejsze efekty terapeutyczne m.in.: akupunkturę, akupresurę, medycyną chińską , tybetańską, ajurwedę, masaże, jogę, tai chi i inne.

Wszystkie nasze działania mają na celu zapobieganie chorobom oraz niwelowanie problemów ze zdrowiem poprzez właściwe odżywianie, oczyszczanie organizmu, pielęgnację ciała, aktywność fizyczną, rehabilitację, pomoc psychologiczną, grupy wsparcia psychoonkologicznego, wykłady, szkolenia, edukację, promocję zdrowia.

Osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną dzięki połączeniu:

  • najnowocześniejszych metod diagnostycznych przy użyciu nowoczesnej aparatury,
  • mądrości medycyny Dalekiego Wschodu,
  • nieinwazyjnych metod medycyny informacyjno-energetycznej i termoregulacyjnej,
  • zaawansowanych technologii z zakresu medycyny konwencjonalnej i komplementarnej,
  • doskonałych diagnostów i terapeutów.